• sns01
 • sns04
 • sns03
banderolë1-2
banderolë
banderolë3

projektet tona

përdoret gjerësisht në pajisjet e mbrojtjes kombëtare, policinë e sigurisë publike, hapësirën ajrore, anijet detare, naftën në det të hapur, pajisjet sportive, forcimin e kabllove me fibra optike, etj.

 • Çfarë bëjmë ne

  Çfarë bëjmë ne

  Produktet tona kryesore janë pëlhura PE UD e bërë nga fibra UHMWPE.

 • Forca jonë

  Forca jonë

  Do të bëhet një bazë e madhe e prodhimit vendas të fibrave të polietilenit me peshë të lartë molekulare dhe produkteve të saj në rrjedhën e poshtme.

 • Na kontaktoni

  Na kontaktoni

  Është bërë një furnizues i njohur ndërkombëtarisht i fibrave me performancë të lartë dhe produkteve të saj në rrjedhën e poshtme.

Lajme
 • Weft – linjë prodhimi pa ndërprerje Karakteristikat: 1, i gjithë sistemi miraton kontrollin inteligjent të programit kompjuterik PLC, funksionimi është shumë i thjeshtë dhe i përshtatshëm.Ulni ndjeshëm punën (4-5 persona), ulni koston, përmirësoni efikasitetin e punës.Është një nga pajisjet më të avancuara në treg.2, makina është e pajisur me mbështjellje automatike, çmbështjellje, lëshim filmi, mbështjellje filmi, korrigjim automatik, tharje të përbërë ...
 • Weft – Përshkrimi falas i linjës së prodhimit të vazhdueshëm Përdoret kryesisht për përbërjen e pëlhurës së veshjeve, leshit polar, pëlhurës jo të endura, letër-muri, lëkurës, sfungjerit, pëlhurës së endur, SPE, TPU, PU, ​​PE, EVA, PVC dhe materiale të tjera.Përdoret gjerësisht në veshje, brendësi të automobilave, këpucë dhe kapele, bagazhe, dekorime, tekstile shtëpiake dhe industri të tjera.Pajisjet dhe procesi i përgatitjes së rrobave pa pëlhura të vazhdueshme, i përket fushës së teknologjisë mekanike...
 • Cilat janë avantazhet e fibrave polietileni me peshë molekulare ultra të lartë? 1, forcë specifike e lartë, modul specifik i lartë.Forca specifike është seksioni i njëjtë i telit të çelikut më shumë se dhjetë herë, moduli specifik i dyti vetëm pas fibrës së mirë të karbonit.2, densiteti i ulët i fibrave, dendësia është 0.97-0.98g/cm3, mund të notojë në sipërfaqen e ujit.3. Zgjatim i ulët i thyerjes, punë e madhe me thyerje, kapacitet i fortë absorbues, kështu që ka ndikim të jashtëzakonshëm r...
X
Rreth Nesh
rreth-img

Jiangsu Liujia Technology Co., Ltd. ndodhet në Yancheng, një qytet i bukur bregdetar i Detit të Verdhë.E themeluar në vitin 2011, ajo kryesisht prodhon forcë të lartë dhefibër polietileni me modul të lartëdhe produktet e saj në rrjedhën e poshtme.

Duke mbuluar një sipërfaqe prej 133333.333333metra katrorëme një investim total prej 500 milionë juanë, kompania do të bëhet një bazë e madhe e prodhimit vendas të fibrave të polietilenit me peshë të lartë molekulare dhe produkteve të saj në rrjedhën e poshtme.

shikoni më shumë